GRY HAZARDOWE

Wirtualne gry hazardowe online w obecnych czasach cieszą sie dużym zainteresowaniem graczy. Historia hazardu sięga już czasów starożytnych cywilizacji, kiedy to nie koniecznie uczeni i kształceni ludzie szukali nowych sposobów na rozrywkę, wymyślając tym samym nowe gry hazardowe. W gry hazardowe zaczęto już grać około 2300 lat p.n.e., w Chinach, gdzie obstawiano zarówno wartościowe przedmioty oraz niewolników. Inne zalążki hazardu odkryto około1500 lat p.n.e. w Tebach, jak również grywano w hazard za czasów Chrystusa, mowa tu o grze w kości o szaty Chrystusa ukrzyżowanego.

Dzisiejsze popularne gry hazardowe znane pod nazwami poker oraz blackjack powstały wiele tysięcy lat temu w Chinach, może ich przebieg oraz zasady gry były nieco odmienne, jednak główne zasady przetrwały do dziś. Wtedy to powstały karty, na których widniały wzory dywanów i dotarły one w XIII wieku do Włoch oraz Hiszpanii, gdzie zmieniono je na dzisiejsze figury, czyli króla, damę oraz waleta. Inną hipotezą jest stwierdzenie francuzów, iż to oni w 1387 roku wymyślili pierwsze karty oznakowane figurami, jednakże hipotezy nie są do końca sprecyzowane i udowodnione. Hazard wraz ze wszystkimi grami hazardowymi trafił również do Ameryki gdzie początkowo był nielegalny, jednak z czasem został zalegalizowany we wszystkich stanach ameryki, mówi się że w 1931 roku hazard został zalegalizowany w Nevadzie. Oczywiście nie we wszystkich krajach hazard jest legalny i dozwolony, jednakże wszędzie tam gdzie został prawnie zalegalizowany, wspomaga solidnie budżet państwowy poprzez podatki płynące do skarbu danego państwa.

Zaraz po Ameryce, hazard rozpowszechnił się, stał się sławny i legalny w Europie, gdzie króluje zarówno we Francji, Niemczech oraz ostatnimi czasy w Polsce. Hazard nadal jest zabroniony w krajach islamskich, choć istnieje tam wiele tysięcy nielegalnych kasyn oraz barów z loteriami losowymi, również Japonia jest krajem popularnego nielegalnego hazardu, mówi się że w całej Azji obrót z przemysłu hazardowego wynosi ponad 8 miliardów dolarów, dlatego władze robią wszystko, aby prawo zmienić i pozyskiwać z tych dochodów część pieniędzy na podatki, które tym samym będą zasilały budżet państwa. Hazard to wysoce dochodowy biznes na całym świecie, który zarówno prywatnym inwestorom jak i samemu państwu przynosi ogromne dochody.

Mówi się iż w 2009 roku dochody z kasyn na całym świecie przekroczą 100 miliardów dolarów. A od kiedy hazard zaczął rozwijać się prężnie w sieci, jego dochody na skalę światową jeszcze mogą wzrosnąć.
gry hazardowe – znane i lubiane gry hazardowe online w Internecie prosto z wirtualnych kasyn po polsku!


A oto jak byc bezpiecznym w Internecie. Programy VPN służące do ukrycia swojej prawdziwej lokalizacji czyli zmiany adresu IP. Stań sie bezpieczny i anonimowy podczas zabaw w sieci:

bezpieczny internet vpn